Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/alliantie0/domains/alliantie-van-biertapperijen.com/public_html/system/functions.php on line 21
Alliantie van bier tapperijen
Bestuur
Zie hier ons bestuur. We stellen ze even aan je voor. Mocht je, om welke reden dan ook in contact willen komen met een van hen, dan kan dit via de E-mail adressen. Algemeen valt over hen te zeggen dat ze al weer heel wat jaren samenwerken om de vereniging naar een hoger plan te tillen. Naast collega s mag gesproken worden van een club goede vrienden.

Naam: Rob Alphenaar
Functie: Voorzitter
Email: rob@alliantie-van-biertapperijen.com
Postadres: Lange Annastraat 33
Plaats: 2011 XG Haarlem
Naam: Dirk Breedveld
Functie: Secretaris
Email: dirk@alliantie-van-biertapperijen.com
Postadres: Pater Witteplein 13
Plaats: 1791 DP Den Burg
Naam: Frans van der Schot
Functie: Penningmeester
Email: frans@alliantie-van-biertapperijen.com
Postadres: Frederiksstraat 102
Plaats: 1054 LD Amsterdam
Naam: David Lemstra
Functie: Algemeen bestuurslid
Email: david@alliantie-van-biertapperijen.com
Postadres: Oudestraat 218-220
Plaats: 8261 CA Kampen
Naam: Edward Morshuis
Functie: Regio noord oost
Email: edward@alliantie-van-biertapperijen.com
Postadres: Ootmarsumseweg 159
Plaats: 7665 RX Albergen
Naam: Vacature
Functie: Regio west
Email: info@alliantie-van-biertapperijen.com
Postadres:
Plaats:
Naam: Hank van der Vleuten
Functie: Regio zuid
Email: hank@alliantie-van-biertapperijen.com
Postadres: Harles 23
Plaats: 6294 NG Vijlen
Vader ABT
Naam: Barend Midavaine
Naam: Henk Eggens
Naam: Jacob Vd Lagemaat
Naam: Piet De Jongh